Арыс қаласының адами әуелетті дамыту бөлімінің басшысы А.Момбековке «№8 В. Комаров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» комуналдық мемлекеттік мекемесінен

МӘЛІМЕТ

Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Арыс қаласының адами әуелетті дамыту бөлімінің «№8 В. Комаров атындағы жалпы орта білім беретін мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінде 2023 жылдың ақпан айының 21 жұлдызында жол қауіпсіздік ережелерін сақтау айлық жоспарына сәйкес директордың м.у.а Ж.Г. Кайбалдиева, ДТІЖО Н.Кенжебаев, АӘД пәнінің мұғалімі А. Усманов және мектептің дене шынықтыру пәнінің мұғалімдері Т.Р. Байков, В.В. Алтухов, В.В Рафиков, Д.И. Бахшиев «Тоғыз Құмалақ» қазақ ұлттық спорт түрінен мектепшілік жарысын өткізді.

КГУ «СОШ №8 им В. Комарова» отдела развития человеческого потенциала города Арыс. Управления развития человеческого потенциала Туркестанской области, 21 февраля 2023 года согласно плану мероприятия месячника по профилактике детского дорожно — транспортного травматизма И.О. директора Ж.Г. Кайбалдиевой заместителем директора по ВР Н.Т. Кенжебаевым учителем НВП А.Н. Усмановым,  учителями физической культуры В.В. Рафиковым, В.В. Алтуховым, Т.Р. Байковым, Д.И. Бахшиевым было проведено первенство школы по казахской национальной игре  «Тоғыз Құмалақ»

И.О. директора Ж.Г Кайбалдиева